Jsme partnerem pro prozíravé obchodníky

Funkčnost, variabilita, pohodlí a dlouhá životnost to jsou 4 nejdůležitější kritéria našich modelů, které vám nabízíme.

O nás

Vzhledem k více než 20letým zkušenostem v oboru, je naše rodinná společnost schopna našim zákazníkům nabízet kvalitní, pevné, stabilní a přitom pohodlné židle, které dokonale zpříjemní dlouhé sezení nejen při práci. Neustále se snažíme vzdělávat, proto můžeme nabízet užitečné rady a doporučení přesně pro vás. Naším cílem je, abyste se při správném sezení na našich židlích cítili pohodlně, komfortně a přitom netrpěli bolestmi zad.

Skutečná síla společnosti se vždy ukáže na poskytovaném servisu. A přesně tak to funguje i u nás. Problémy se mohou stávat a pokud se nějaký přihodí i nám, okamžitě jej začínáme řešit. Jakékoli časové prodlevy jsou vyloučeny. Ať už se jedná o záruční servis nebo i pozáruční. I to je jeden z důvodů, proč se k nám vracejí spokojení zákazníci.

S našimi obchodními partnery vždy jednáme korektně a pružně, abychom neplýtvali jejich časem. Naši zákazníci na nás mají absolutní spolehnutí. Vědí, že to co jim slíbíme, vždy splníme.

Abychom mohli rychle dodávat naše produkty v co nejkratších termínech, disponujeme velkými sklady s opravdu velikou zásobou zboží.

Najděte židli

Nevíte jakou židli vybrat pro vaše užití či prostory? Využijte našeho online pomocníka.

Zobrazit

Pro partnery

Pro naše partnery jsme připravili přehlednou sekci se všemi důležitými informacemi a kontakty.

Zobrazit